Supreme Ruler, czyli jak spełnić obietnice Donalda Trumpa

Jak by to było wcielić się w rolę Donalda Trumpa i spełnić jego obietnice wyborcze? Przekonać o tym można się grając w grę Supreme Ruler: Trump Rising. W trakcie rozgrywki prowadzi się nie tylko wojnę handlową między USA a Chinami, ale można także postawić słynny mur na granicy pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Meksykiem. Cały czas trzeba się przy tym liczyć z politycznymi konsekwencjami.

Czy warto grać w Supreme Ruler?

Supreme Ruler to seria gier strategicznych, w których gracz przejmuje rolę nad dowolnie wybranym przez siebie krajem. Trump Rising to zaś najpopularniejsza

modyfikacja tej gry pozwalająca objąć przywództwo nad państwem np. USA, w czasach dzisiejszych.

Modyfikacja Trump Rising do perfekcji przygotowała scenariusz gry, w którym to gracz staje się współczesnym przywódcą Ameryki. Tytuł ten jest więc zalecany szczególnie tym, którzy interesują się aktualną amerykańską sceną polityczną. W Supreme Ruler nie obowiązuje jednak limit kadencji, a więc prowadzić USA, czy inny demokratyczny kraj można bez końca, o ile tylko wygrywa się kolejne wybory.

Seria gier Supreme Ruler powinna przypaść do gustu każdemu, kto lubi tematykę polityczną. Trzeba mieć jednak na uwadze, że ta gra skupia się przede wszystkim na militarnym aspekcie prowadzenia kraju.